Hakkımızda

idilmoda.com

idilmoda.com, modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş hanımların, kendi giyim tarzlarına uygun binlerce seçenek bulabileceği bu alanda Türkiye`nin öncü sitelerinden birtanesidir.

idilmoda.com sadece yurt içinde değil yurt dışı ile de çalışarak, hem ithalatı hem de ihracatı ile ülkenin gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Tesettür giyimin seçkin markaları ve ünlü moda tasarımcılarının özel tasarımları, yüz binlerce hanıma idilmoda aracılığı ile ulaşmaktadır. Dünyanın dört bir yanından hanımlar; günlük giyim, abiye, şal, eşarp, spor, mayo ve aksesuar ihtiyaçları için idilmoda.com`u ziyaret edip, son moda trendleri hakkında fikir sahibi olmakta ve alışveriş yapmaktadır.

idilmoda.com`da 300 farklı marka, 30.000 çeşit ürün ve 30 farklı tasarımcının ürünleri bulunmaktadır.

Sunduğu çeşit ve marka seçenekleri ile idilmoda.com, kısa süre içerisinde dünyada ve Türkiye`de modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş milyonlarca kadın için tarzlarını belirleyebilecekleri bir moda referans noktası, markalar için de, indirim öncesi sezon fiyatlarından satış yapabilecekleri bir online platform olmuştur.

idilmoda.com sitesinde yer alan ürünler profesyonel bir kadro ile özenle seçilir, hazırlanır, en iyi şekilde kombinlenerek sizlerin beğenisine sunulur.

idilmoda.com, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile çalışır.Ürünlerinizin idilmoda.com’da yer alması için;

info@idilmoda.com adresine e-posta göndermeniz durumunda sizinle iletişime geçilecektir.